Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Sağlık Kurumları

İzmir’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde İzmir ilinde bulunan toplam 128 sağlık kurumu kayıtlıdır. İzmir merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum İzmir gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

İzmir İlce Hastaneleri

İzmir Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup İzmir gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. İzmir gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.İzmir Tüm Hastaneler

Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi
Özel Fizipol İzmir FTR Merkezi

Özel Fizipol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri 2012 yılından beri hastaların yaşam kalitesin..

Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi
Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi

35+1 makina kapasiteli hemodiyaliz + ev hemodiyalizi Özel FMC İzmir Karşıyaka Diyaliz Merkezi pazart..

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi
Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesi

Tarihte ilk psikoterapi hastanesinin kurulduğu, tıbbın ve eczacılığın sembollerinden Yılanlı Sütun'u..

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit ekle..

Özel Buca Diyaliz Merkezi
Özel Buca Diyaliz Merkezi

Özel Buca Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir..

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi
Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi

Özel İbn-i Sina Tıp Merkezi olarak siz değerli İzmir halkına yıllardır güvenle hizmet vermekteyiz. M..