Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Kastamonu Sağlık Kurumları

Kastamonu’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Kastamonu ilinde bulunan toplam 11 sağlık kurumu kayıtlıdır. Kastamonu merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Kastamonu gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Kastamonu İlce Hastaneleri

Kastamonu Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Kastamonu gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Kastamonu gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Kastamonu Tüm Hastaneler

Abana Devlet Hastanesi
Abana Devlet Hastanesi

Abana Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. A..

Cide Devlet Hastanesi
Cide Devlet Hastanesi

Sağlığınızın değerini ve bu değerin emanetçisi olduğumuzun bilinciyle, ileri teknolojiye sahip donan..

Devrekani Devlet Hastanesi
Devrekani Devlet Hastanesi

Ahiçelebi Mahallesi, Şehit Nihat Çendik Cadde'sindeki Hastanemiz 1945 yılında yapılmış olup ana bina..

Kaş Devlet Hastanesi
Kaş Devlet Hastanesi

2015 yılında açılışı yapılan Kaş Devlet Hastanesi, 15300 m2 arazi üzerine kurulmuştur. Akdeniz’in en..

Pınarbaşı Devlet Hastanesi
Pınarbaşı Devlet Hastanesi

Pınarbaşı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmişti..

Taşköprü Devlet Hastanesi
Taşköprü Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1954 yılında sağlık merkezi olarak açılmıştır. 1960 yılında 50 yataklı hastane olarak 8 p..