Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Erzurum Sağlık Kurumları

Erzurum’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Erzurum ilinde bulunan toplam 19 sağlık kurumu kayıtlıdır. Erzurum merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Erzurum gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Erzurum İlce Hastaneleri

Erzurum Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Erzurum gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Erzurum gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Erzurum Tüm Hastaneler

Karaçoban İlçe Hastanesi
Karaçoban İlçe Hastanesi

Hastanemiz Erzurum şehir merkezine 189 km uzaklıkta bulunan karaçoban İlçesinde; 20 yataklı olup 2 u..

Çat Devlet Hastanesi
Çat Devlet Hastanesi

Çat ilçe merkezinde bulunan Çat İlçe Hastanesi, 2005 yılında 25 yatak kapasitesi ile hizmete açılmış..

Palandöken Devlet Hastanesi
Palandöken Devlet Hastanesi

Sağlık Bakanlığı Erzurum Palandöken Devlet Hastanesi 1959 yılında 35 yataklı olarak kiralık bir bina..

Horasan Devlet Hastanesi
Horasan Devlet Hastanesi

Horasan Devlet Hastanesi İlçe Merkezinde 3510 metre kare alan üzerinde 900 metre kare hizmet binası ..

Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi
Pasinler İbrahim Hakkı Devlet Hastanesi

Sayın Sağlık Bakanımız Prof. Dr. Recep Akdağ'ın talimatları ile ilçemizde yapılacak olan 50 Yataklı ..

Hınıs Devlet Hastanesi
Hınıs Devlet Hastanesi

Erzurum iline 152 km, Muş iline 102 km uzaklıkta, 2010 yılı itibari ile Türkiye İstatistik Kurumu ta..