Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Muş Sağlık Kurumları

Muş’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Muş ilinde bulunan toplam 5 sağlık kurumu kayıtlıdır. Muş merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Muş gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Muş İlce Hastaneleri

Muş Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Muş gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Muş gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Muş Tüm Hastaneler

Bulanık Devlet Hastanesi
Bulanık Devlet Hastanesi

Bulanık Devlet Hastanesi, 1952 yılında tek bloklu bir bina sağlık merkezi olarak hizmete başlamıştır..

Hasköy Devlet Hastanesi
Hasköy Devlet Hastanesi

Hasköy Devlet Hastanesi 50 yatağa arttırılabilecek olanağa sahip 30 yataklı, ikinci basamak sağlık k..

Varto Devlet Hastanesi
Varto Devlet Hastanesi

50 yataklı yeni Varto Devlet Hastanesi 2015 yılında Vartoluların hizmetine açılmıştır. Varto Devlet ..

Malazgirt Devlet Hastanesi
Malazgirt Devlet Hastanesi

Malazgirt Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmişti..

Korkut İlçe Hastanesi
Korkut İlçe Hastanesi

Korkut Entegre İlçe hastanesi 2008 yılında inşa edilmiş olup 01/08/2008 tarihinden itibaren hizmet v..