Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Afyonkarahisar Sağlık Kurumları

Afyonkarahisar’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Afyonkarahisar ilinde bulunan toplam 11 sağlık kurumu kayıtlıdır. Afyonkarahisar merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Afyonkarahisar gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Afyonkarahisar İlce Hastaneleri

Afyonkarahisar Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Afyonkarahisar gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Afyonkarahisar gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Afyonkarahisar Tüm Hastaneler

İscehisar Devlet Hastanesi
İscehisar Devlet Hastanesi

İscehisar ilçesi Afyonkarahisar-Ankara karayolunun 25 nci Km sinde bulunmaktadır. Devlet hastanesi i..

Dinar Devlet Hastanesi
Dinar Devlet Hastanesi

Dinar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. D..

Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi
Dr. Mete Tan Bayat Devlet Hastanesi

Hastanemiz dönemin Afyon'lu sağlık bakanı Dr. Mete Tan'ın ve yöre halkının maddi ve manevi katkıları..

Sandıklı Devlet Hastanesi
Sandıklı Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1958 yılında Sağlık Merkezi olarak hizmet vermeye başlamış, 1969 yılında hastaneye dönüşt..

Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi
Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi

Afyon Sağlık ve Turizm Hiz. Tic. Ltd. Şirketi’nin kuruluşu olan Özel Sandıklı Diyaliz Merkezi; 2008 ..

Şuhut Devlet Hastanesi
Şuhut Devlet Hastanesi

Yapımı 2013 yılında tamamlanan ve son derece modern bir hastane olan yeni devlet hastanesi binası 75..