Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Menemen Hastaneleri

İzmir ili Menemen ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Menemen ilçesinde toplam 4 sağlık kurumu bulunmaktadır. Menemen ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Menemen gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İzmir Menemen Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Menemen gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İzmir İli Menemen İlçesi Sağlık Kurumları

Menemen Devlet Hastanesi
Menemen Devlet Hastanesi

1961 yılında ilçe halkının katkılarıyla Menemen'in merkezinde inşa edilen Devlet Hastanesinin ilk hi..

Özel Sada Hastanesi
Özel Sada Hastanesi

17 ağustos 2007 tarihinde Özel Sada Hastanesi olarak sağlık sektöründeki yerimizi aldık. 3.500m² bir..

Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi
Özel Yaşam Sağlık Tıp Merkezi

1987 yılında Menemen Yaşam Sağlık Polikliniği olarak faaliyetine başlayan kurumumuz, 2005 yılından b..

Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Menemen Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz Menemen Devlet Hastanesine bağlı semt polikliniği iken, mevcut binasında 11 yeni ünit ekle..