Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Mersin Sağlık Kurumları

Mersin’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Mersin ilinde bulunan toplam 38 sağlık kurumu kayıtlıdır. Mersin merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Mersin gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Mersin İlce Hastaneleri

Mersin Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Mersin gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Mersin gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Mersin Tüm Hastaneler

Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Mersin Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Çağdaşkent mah. Mimar Sinan Cad. No:75 Toroslar (Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi karşısındaki) yeni m..

Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi
Özel Mersin Ortadoğu Hastanesi

Ortadoğu Hastanesi, etik değerlerden ödün vermeden hastalarının haklarını gözeterek tüm ihtiyaç, ist..

Mersin Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi
Mersin Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi

Halkımıza hizmet olanaklarını daha iyi, hızlı ve kaliteli bir şekilde ulaştırmak için Kadın Doğum ve..

Mersin Toros Devlet Hastanesi
Mersin Toros Devlet Hastanesi

Mersin SSK Hastanemizin 1954 yılında Çukurova Fabrikası revirinde sağlık istasyonu olarak çekirdeği ..

Erdemli Devlet Hastanesi
Erdemli Devlet Hastanesi

Erdemli Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir...

Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi
Özel Tanrıöver Doğuş Hastanesi

Özel Doğuş Hastanesi, 1995 yılında kurulmuş bulunan Tanrıöver Doğuş Özel Hastane ve Sağlık Hizmetler..