Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Konya Sağlık Kurumları

Konya’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Konya ilinde bulunan toplam 61 sağlık kurumu kayıtlıdır. Konya merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Konya gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Konya İlce Hastaneleri

Konya Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Konya gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Konya gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Konya Tüm Hastaneler

Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi
Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Hastanesi

Üniversitemiz Tıp Fakültesi Hastanesi Sağlık Bakanlığı Göğüs hastalıkları hastanesinin tadilatı sonu..

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi
Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi

Özel FMC Konya Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilm..

Özel Medicana Konya Hastanesi
Özel Medicana Konya Hastanesi

Medicana Konya Hastanesi 35 bin metrekarelik kapalı alanı ile bölgenin en büyük ve kapsamlı özel sağ..

Karapınar Devlet Hastanesi
Karapınar Devlet Hastanesi

Karapınar Devlet Hastanesi binası 1963-1964 yılında Devlet-Vatandaş işbirliği ile Sağlık Ocağı olara..

Konya EAH Meram Ek Binası
Konya EAH Meram Ek Binası

Mevlana Üniversitesi'nin kapatılmasının ardından bu kuruma bağlı birimlerden eski Vakıf Hastanesi; K..

Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi
Özel Parkhayat Akşehir Hastanesi

Özel Akşehir Parkhayat Hastanesi, 11.500m² kapalı alana ve 34 ü yoğun bakım yatağı olmak üzere topla..