Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Antalya Sağlık Kurumları

Antalya’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Antalya ilinde bulunan toplam 91 sağlık kurumu kayıtlıdır. Antalya merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Antalya gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Antalya İlce Hastaneleri

Antalya Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Antalya gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Antalya gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Antalya Tüm Hastaneler

Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi
Özel Akdeniz Sağlık Vakfı Yaşam Hastanesi

Hastanecilikte 21.yılını dolduran Yaşam Hastaneler Grubu zincirinin altıncı halkası olan 250 yatak k..

Özel Orbit Tıp Merkezi
Özel Orbit Tıp Merkezi

1991 Ocak ayında kurulmuştur. Kuruluşumuz; Göz Sağlığı alanında gelişmiş teknolojik olanakları deney..

Özel Likya Hastanesi
Özel Likya Hastanesi

6500 m2 kapalı alanıyla hastalarının tüm beklentilerine cevap vermeyi hedefleyen Özel Antalya Likya ..

Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi
Özel Çallı Meydan Tıp Merkezi

Özel Antalya Çallı Meydan Tıp Merkezi olarak misyonumuz, küreselleşme ile değişen Türkiye koşulların..

Özel Hisar Tıp Merkezi
Özel Hisar Tıp Merkezi

Manavgat'ın ilk özel tıp merkezi olan Özel Hisar Tıp Merkezi, 2005 yılından bu yana büyüme hedefinde..

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Antalya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 26 Nisan 2004 tarihinde Antalya Devlet Hastanesi bünyesinden res..