Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Isparta Sağlık Kurumları

Isparta’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Isparta ilinde bulunan toplam 7 sağlık kurumu kayıtlıdır. Isparta merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Isparta gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Isparta İlce Hastaneleri

Isparta Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Isparta gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Isparta gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Isparta Tüm Hastaneler

Senirkent Devlet Hastanesi
Senirkent Devlet Hastanesi

Senirkent Devlet Hastanesi 1954 yılında 150 yataklı olarak hizmete açılmıştır. 2016 yılında yeni bin..

Keçiborlu Devlet Hastanesi
Keçiborlu Devlet Hastanesi

İlçemiz Sağlık Müdürlüğü bünyesinde bulunan Devlet Hastanesi ve aile sağlığı merkezleri bir koordina..

Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi
Eğirdir Kemik Eklem Hastalıkları Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi

Kuruluş amacına uygun olarak, Eğirdir'in eski hükümet binasının tamir ve hastane için gereken değişi..

Uluborlu Devlet Hastanesi
Uluborlu Devlet Hastanesi

1993 yılında yapılan Uluborlu Devlet Hastanesine yaptırılan deprem analiz raporu sonucunda çürük old..

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi
Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi

Şarkikaraağaç Devlet Hastanesi, 1953 yılında eski Milli Savunma Bakanı ve bölge milletvekili olan ko..

Gelendost Devlet Hastanesi
Gelendost Devlet Hastanesi

Gelendost'un 1954 yılında ilçe olmasını takiben 10 yataklı bir sağlık merkezi olarak hizmet vermeye ..