Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Bursa Sağlık Kurumları

Bursa’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Bursa ilinde bulunan toplam 110 sağlık kurumu kayıtlıdır. Bursa merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Bursa gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Bursa İlce Hastaneleri

Bursa Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Bursa gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Bursa gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Bursa Tüm Hastaneler

Özel Selenay Tıp Merkezi
Özel Selenay Tıp Merkezi

Özel Selenay Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir...

Özel Aritmi İnegöl Hastanesi
Özel Aritmi İnegöl Hastanesi

Hastanemiz İnegöl’ün merkezinde toplam 5, 000 metrekare kullanım alanı 5 katlı binası, 53 yatak kapa..

İlker Çelikcan FTR Hastanesi
İlker Çelikcan FTR Hastanesi

Sağlık Bakanlığına devredilen ve Bursa İlker Çelikcan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi adı v..

Karacabey Devlet Hastanesi
Karacabey Devlet Hastanesi

2012 Aralık ayında yeni hastane binasının temelleri atılmış olup, 32000 m2 lik açık alana inşa edile..

Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi
Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi

Özel FMC Bursa Uludağ Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda..

Özel Çamlıca Diyaliz Merkezi
Özel Çamlıca Diyaliz Merkezi

Özel Çamlıca Diyaliz Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiş..