Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Hatay Sağlık Kurumları

Hatay’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Hatay ilinde bulunan toplam 40 sağlık kurumu kayıtlıdır. Hatay merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Hatay gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Hatay İlce Hastaneleri

Hatay Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Hatay gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Hatay gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Hatay Tüm Hastaneler

Özel Samandağ Hayat Tıp Merkezi
Özel Samandağ Hayat Tıp Merkezi

Özel Samandağ Hayat Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda veril..

Reyhanlı Devlet Hastanesi
Reyhanlı Devlet Hastanesi

Reyhanlı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir..

Erzin Devlet Hastanesi
Erzin Devlet Hastanesi

Hastanemiz 2008 tarihinde hizmete açılmıştır. Hastane'nin arsası Nevin İncesu, Nazmiye Emiroğlu, Nez..

İskenderun Devlet Hastanesi
İskenderun Devlet Hastanesi

İskenderun merkezde hizmet vermekte olan A bloğumuz 1968 yılında SSK hastanesi olarak açılmış, 1992 ..

Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi
Özel Kırıkhan Diyaliz Merkezi

Özel Kırıkhan Merkezi 2005 tarihinde kurulmuş, 2005 tarihinde ilk hasta kabulünü yaparak faaliyete b..

Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi
Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi

Özel FMC İskenderun Körfez Diyaliz Merkezi 20+1 yatak kapasitesine sahip olup haftanın 6 günü hizmet..