Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Kütahya Sağlık Kurumları

Kütahya’da bulunan devlet hastanelerinin ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilerine internet sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde Kütahya ilinde bulunan toplam 6 sağlık kurumu kayıtlıdır. Kütahya merkezde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçelerdeki hastaneler için ilçe isimlerinin üzerine tıklamak yeterlidir. Ayrıca çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle konumumuza yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yer kolaylıkla seçilmektedir. Bu durum Kütahya gibi çok büyük bir şehirde oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle haberdar olunabilmektedir.

Kütahya İlce Hastaneleri

Kütahya Hastane Randevu Almak

Hastane randevu almak; günümüzde son derece kolaylaşmış olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak randevu alabilmektedir. Bu sistem tüm Türkiye için geçerli olup Kütahya gibi sağlık kurum ve kuruluşlarının yoğun bir şekilde çalıştığı yerlere ulaşabilmek açısından son derece rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Belli bir yaşın üzerinde olsun ya da olmasın herkese açık olan bu sistemler sayesinde, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha basit bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde bile alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını ilçe ilçe filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde ayrıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi ilçede, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik yol gösterici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık ya da hastalık başınıza geldiğinde; sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir aksiyona dahi girişmeden tek bir tıkla anında ulaşabilirsiniz. Kütahya gibi alternatif çok sayıda sağlık kurumunun ve kuruluşunun bulunduğu bir şehirde böylesi güzel bir web sitesi hizmeti inanılmaz kolaylık sağlamaktadır.Kütahya Tüm Hastaneler

Emet Devlet Hastanesi
Emet Devlet Hastanesi

Emet Devlet Hastanesi 1975 yılında 50 yatak kapasitesiyle hizmete açılmıştır. 01/09/2005 yılında ilç..

Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi
Doç. Doktor İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesi

Simav Devlet Hastanesi ilk kuruluşu şimdiki Sağlık Meslek lisesinin bulunduğu binada Hükümet Tabipli..

Çavdarhisar Devlet Hastanesi
Çavdarhisar Devlet Hastanesi

Çavdarhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiş..

Altıntaş Devlet Hastanesi
Altıntaş Devlet Hastanesi

Altıntaş Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir..

Tavşanlı Devlet Hastanesi
Tavşanlı Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1957 yılında Sağlık Merkezi olarak yapılan eski binasında; 1997 Yılında 75 Kadro Yatağı 8..

Gediz Devlet Hastanesi
Gediz Devlet Hastanesi

100 yataklı Gediz Devlet Hastanesinde; 3 ameliyathane salonu, 6 yataklı yoğun bakım ünitesi, 10 maki..