Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İzmir Balçova Hastaneleri

İzmir ili Balçova ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Balçova ilçesinde toplam 7 sağlık kurumu bulunmaktadır. Balçova ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Balçova gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İzmir Balçova Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Balçova gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İzmir İli Balçova İlçesi Sağlık Kurumları

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi
Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1978 yılında Ege Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi adı altında..

Özel Egesante Tıp Merkezi
Özel Egesante Tıp Merkezi

2017 yılında faaliyete giren Balçova Egesante Tıp Merkezi uzman ve tecrübeli hekimleriyle hizmet sun..

Özel İlke Tıp Merkezi
Özel İlke Tıp Merkezi

Özel İlke Tıp Merkezi uzun yıllardır Balçova ve çevre ilçelerine sağlık hizmeti veren Özel İlgi Tıp ..

Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi
Özel Balçova Fizik Tedavi Merkezi

Merkezimizde, teknolojiyi ve gelişmeleri takip eden kadrolarında uzman doktor, fizyoterapist ve diğe..

Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi
Özel Monofiz Ftr Dal Merkezi

Özel Monofiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi, 2006 yılında hastalarımızın yasam kalitesin..

Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi
Özel Batıgöz Balçova Cerrahi Tıp Merkezi

Alanında ileri teknolojiyi takip eden ve uygulayan bir sağlık kuruluşu olan Batıgöz Sağlık Grubu, uz..

Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova
Özel Alfa Tıp Merkezi Balçova

AlfaGöz Tıp Merkezi; Göz Hastalıkları Uzmanı olan Dr. Abdullah Karaca ve Eşi Dr. Dilek Karaca tarafı..