Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Muğla Fethiye Hastaneleri

Muğla ili Fethiye ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Fethiye ilçesinde toplam 6 sağlık kurumu bulunmaktadır. Fethiye ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Fethiye gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

Muğla Fethiye Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Fethiye gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

Muğla İli Fethiye İlçesi Sağlık Kurumları

Fethiye Devlet Hastanesi
Fethiye Devlet Hastanesi

Fethiye ile Çalış arasındaki sahil bandında yer alan hastanemiz, Fethiye'mizin 71 köyüyle birlikte 1..

Özel Letoon Hastanesi
Özel Letoon Hastanesi

Fethiye'nin ilk özel hastanesi olan Özel Letoon Hospital, 1997 ylında Pazaryeri Mah. Süleyman Demire..

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi
Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi

1997'de poliklinik olarak başlayan sağlık uğraşımız 1998'de hastaneye dönüştürüldü. Zor ve uzun uğra..

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Fethiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 2014 yılında yeni binasında hizmet vermeye başlanılmıştır. Merke..

Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi
Özel Fethiyecan Diyaliz Merkezi

Fethiyecan Diyaliz Merkezi 25 Nisan 2007 tarihinde Fethiye'de 9 + 1 makina kapasitesi ile son dönem ..

Özel Fethiye Diyaliz Merkezi
Özel Fethiye Diyaliz Merkezi

Modern binamızda uzman doktor ve hemşire kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Hem tatilinizi yapabileceğ..