Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Manisa Turgutlu Hastaneleri

Manisa ili Turgutlu ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Turgutlu ilçesinde toplam 5 sağlık kurumu bulunmaktadır. Turgutlu ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Turgutlu gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

Manisa Turgutlu Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Turgutlu gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

Manisa İli Turgutlu İlçesi Sağlık Kurumları

Turgutlu Devlet Hastanesi
Turgutlu Devlet Hastanesi

16.10.2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı ile TOKİ arasında yapılan sözleşme ile inşaatı başlayan 300 ya..

Özel Egeumut Hastanesi
Özel Egeumut Hastanesi

Radyoloji ve Laboratuvar birimlerinin de içinde bulunduğu hastanemiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedi..

Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi
Özel Turgutlu Odak Tıp Merkezi

2008 yılında Turgutlu'da ilk özel sağlık kuruluşu olarak OP. Dr. Mustafa Kemal Nas tarafından göz ha..

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Turgutlu Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 23.05.2007 tarih ve 4667 sayılı Bakanlık Oluru ile 10 Standart ..

Özel Renalege Diyaliz Merkezi
Özel Renalege Diyaliz Merkezi

2001 yılında kurulan Özel Renalege Diyaliz Merkezi 1500m2 kapalı alana sahiptir. Diyaliz hastaları t..