Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


Manisa Salihli Hastaneleri

Manisa ili Salihli ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Salihli ilçesinde toplam 7 sağlık kurumu bulunmaktadır. Salihli ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Salihli gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

Manisa Salihli Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Salihli gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

Manisa İli Salihli İlçesi Sağlık Kurumları

Salihli Devlet Hastanesi
Salihli Devlet Hastanesi

Salihli Devlet Hastanesi'nin yapımına 1951 yılında başlanmış ve 1952 yılında 10 yataklı sağlık merke..

Özel Salihli Hastanesi
Özel Salihli Hastanesi

Salihli'de 1992 yılında hizmete giren ve çok ortaklı olarak kurulup, aktif faaliyetini kesintisiz sü..

Özel Medigüneş Hastanesi
Özel Medigüneş Hastanesi

Salihli Özel Medigüneş Hastanesi; güler yüzlü, saygılı, nitelikli, güvenilir ve tıbbi hatasız bir hi..

Özel Salihli Can Hastanesi
Özel Salihli Can Hastanesi

2001 yılında hizmet sunmaya başlayan Salihli Özel Can Hastanesi bölgede hızla etkinliğini artırıyor...

Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Salihli Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz Sağlık Bakanlığı Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 26/03/2010 tarih ve 12279 sayılı olu..

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi
Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezi

Özel Salihli Betagöz Göz Sağlığı Merkezinde 08:00-19:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir. Göz ..

Lidyacan Diyaliz Merkezi
Lidyacan Diyaliz Merkezi

2004 yılında ÇESAV Diyaliz Merkezi olarak kurulan klinik, 2006 yılında CAN Diyaliz Hizmetleri Grubun..