Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Sultanbeyli Hastaneleri

İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Sultanbeyli ilçesinde toplam 7 sağlık kurumu bulunmaktadır. Sultanbeyli ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Sultanbeyli gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İstanbul Sultanbeyli Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Sultanbeyli gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli Sultanbeyli İlçesi Sağlık Kurumları

Sultanbeyli Devlet Hastanesi
Sultanbeyli Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1992 yılında Tacirler Eğitim Vakfı tarafından Sultanbeyli ilçesi merkezinde 2788m2 arazi ..

Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi
Özel Sultanbeyli Ersoy Hastanesi

Sultanbeyli bölgesinde, 1989 senesinde poliklinik olarak hizmet vermeye başlayan ve her geçen gün ar..

Özel Saygı Hastanesi
Özel Saygı Hastanesi

İlk binamız 7 katlı ve 3200 m kapalı alanı olan, hastane olarak yapılmış, ve bir ay içinde ruhsat al..

Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi
Özel Sultanbeyli Tıp Merkezi

Sağlık, umut, güven, samimiyet dolu bir dünyanın kapıları, her gün sizin için açılıyor. Sultanbeyli ..

Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan ADSM
Sultanbeyli Derviş Ali-Hesna Ceylan ADSM

Derviş Ali Hesna – Ceylan Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi başta Sultanbeyli ilçesi olmak üzere İstanbul ..

Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli
Özel Dünyagöz Hastanesi Sultanbeyli

Dünyagöz Sultanbeyli, İstanbul Anadolu yakası doğu bölgesinde göz sağlığı ile ilgili tüm ihtiyaçları..

Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi
Özel TürkMed Sultanbeyli Diyaliz Merkezi

Sultanbeyli bölgesinde ikamet eden hastalarımızın talepleri ve ilçenin diyaliz gereksinimi olan bir ..