Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Sancaktepe Hastaneleri

İstanbul ili Sancaktepe ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Sancaktepe ilçesinde toplam 6 sağlık kurumu bulunmaktadır. Sancaktepe ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Sancaktepe gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İstanbul Sancaktepe Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Sancaktepe gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli Sancaktepe İlçesi Sağlık Kurumları

Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi
Özel Sancaktepe Bölge Hastanesi

2001 yılında 31 yatak kapasitesi ile hizmete başlayan hastanede 2 ameliyathane, 2 doğumhane ve 5 i b..

Özel Via Hospital Sancaktepe
Özel Via Hospital Sancaktepe

12.500 metrekare alan inşa edilmiş Özel Via Hospital Sancaktepe, 158 Yatak Kapasiteli, 5 Ameliyathan..

Özel Deniz Tıp Merkezi
Özel Deniz Tıp Merkezi

Özel Deniz Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir. Ö..

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi
Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi

Özel Sarıgazi Yaşam Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda veril..

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Sancaktepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 14-03-2011 günü hizmet vermeye başlamıştır. Alanında İstanbul..

Özel Marmaradent ADSM
Özel Marmaradent ADSM

Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi mezunu olan ve meslekte 25 yılı geride bırakan Marmarad..