Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Güngören Hastaneleri

İstanbul ili Güngören ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Güngören ilçesinde toplam 8 sağlık kurumu bulunmaktadır. Güngören ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Güngören gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İstanbul Güngören Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Güngören gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli Güngören İlçesi Sağlık Kurumları

Özel Güngören Hastanesi
Özel Güngören Hastanesi

1998'de Güngören ilçesinde hizmete başlayan Özel Güngören Hastanesi, değişmez tıp ahlak ilkeleri ve ..

Özel Meltem Hastanesi
Özel Meltem Hastanesi

Özel Meltem Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte; kuruluş gayesi önce insan prensibi..

Özel İlgi Hastanesi
Özel İlgi Hastanesi

1999 yılında 5000 m2 kullanım alanı içerisinde kurulan İstanbul Özel İlgi Hastanesi halkımızın tüm s..

İBB Tozkoparan Tıp Merkezi
İBB Tozkoparan Tıp Merkezi

Tozkopan Tıp Merkezi 2009 yılından itibaren uzman tabip kadrosuyla hizmet vermektedir. 2009 yılında ..

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi
Özel Öz Huzur Tıp Merkezi

Özel Öz Huzur Tıp Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) yukarıda verilmiştir..

Özel Dişhane Güngören ADSM
Özel Dişhane Güngören ADSM

2012 yılında İstanbul Güngören'de 1000 m² alanda 15 ünite ve ameliyathanesi ile kurulan hastanemiz, ..

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Güngören Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak 03-01-2011 tarihinden itibaren 5310 metrekare kapalı ala..

Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi
Özel Bayraktar Diyaliz Merkezi

1985 yılında Güngören'de Dr. Savcı Bayraktar Polikliniği adı altında özel sağlık sektöründe hizmet v..