Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Büyükçekmece Hastaneleri

İstanbul ili Büyükçekmece ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Büyükçekmece ilçesinde toplam 6 sağlık kurumu bulunmaktadır. Büyükçekmece ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Büyükçekmece gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İstanbul Büyükçekmece Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Büyükçekmece gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli Büyükçekmece İlçesi Sağlık Kurumları

Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi
Büyükçekmece Mimar Sinan Devlet Hastanesi

Büyükçekmece sahilindeki eski devlet hastanesinin ekonomik ömrünü tamamlamasının ardından ulaşım kol..

Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi
Özel Büyükçekmece Kolan Hastanesi

2006 yılında Büyükçekmece Kolan Hospital olarak hizmet vermeye başlayan kurumumuz Koroner, Cerrahi, ..

Özel Medicell Tıp Merkezi
Özel Medicell Tıp Merkezi

Özel Medicell Tıp Merkezi 2006 yılında Dr. Ekrem Yılmaz’ın girişimi sonucu hizmet vermeye başlamış b..

Özel 2000 Tıp Merkezi
Özel 2000 Tıp Merkezi

2000 Tıp Merkezi; üstün nitelikli uzman ekibi ve modern tıbbi altyapısıyla sağlık hizmetlerini mükem..

Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Büyükçekmece Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Büyükçekmece Ağız Diş Sağlığı Merkezi 2018 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Ağız Diş Sağlığı Merk..

Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi
Özel Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi

Büyükçekmece Koç Diyaliz Merkezi 1998 yılında kurulmuştur. 2013 yılında Koç Diyaliz Grubuna katılmış..