Şehir Hastanesi Ara

Sistemde Şuanda 2354 Hastane Bulunmaktadır.


İstanbul Beykoz Hastaneleri

İstanbul ili Beykoz ilçesinde bulunan devlet hastaneleri ve özel hastanelerin randevu, telefon numaraları ve adres gibi bilgilere web sitemizden erişebilirsiniz. Rehberimizde kayıtlı Beykoz ilçesinde toplam 8 sağlık kurumu bulunmaktadır. Beykoz ilçesinde bulunan hastaneler liste halinde sıralanmıştır. İlçedeki hastaneler için ilçe isminin tıklanması yeterlidir. Bununla birlikte çeşidine ve branşına göre hastaneler listelenmekte; seçilmek istenen hastane türü ya da branş tıklanarak ilgili hastaneye ait bilgilere kolaylıkla ulaşılabilmektedir. Böylelikle bulunduğunuz konuma yakın bulunan hastaneler rahatlıkla belirlenmekte ve hastane randevu alma için gidilecek yakın bir yer basit bir şekilde seçilmektedir. Bu durum Beykoz gibi büyük bir ilçede oldukça işe yaramakta; etrafta bulunan ve haberdar olunmayan sağlık kurum ve kuruluşlardan bu yöntemle bilgi ve fikir sahibi olunabilmektedir.

İstanbul Beykoz Hastane Randevu Alma

Hastane randevu almak; son dönemde oldukça basitleşmiş olup isteyen herkes özel sağlık kurum ve kuruluşları için web sitelerinde yer alan iletişim yollarından, devletin sağlık kurum ve kuruluşları için de Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) veya Alo 182 üzerinden iletişim kurarak istediği zaman diliminde randevu alabilmektedir. Bu sistem, tüm Türkiye açısından geçerli olup Beykoz gibi çok sayıda sağlık kurum ve kuruluşunun bulunduğu muhit için son derece kullanışlı bir randevu organizasyonudur. Yaşın önemi olmaksızın herkese açık olan bu sistemler aracılığıyla, insanlar sağlık hizmetlerine artık daha kolay bir şekilde erişip istedikleri hizmetleri bulundukları yerlerde dahi rahatça alabilmektedir.

Sağlık kurum ve kuruluşlarını branş ve türüne göre filtreleme imkanı veren sitemiz, tüm sağlık kurum ve kuruluşlarına dair kapsamlı bilgiyi de sitemizde etraflıca sunmaktadır. Bu durum hastanın hangi mevkide, hangi sağlık kurumunu ve branşını seçeceğine dair çok büyük kolaylık sağlamakta; sitemiz tarafından hastaya yönelik rehberlik edici bir hizmet verilmektedir. Herhangi bir rahatsızlık veya hastalık başınıza geldiğinde, sitemizden sağlık kurum ve kuruluşları hakkında detaylı bilgi edinebilir; istediğiniz sağlık kurumuna ya da kuruluşuna ait siteye, herhangi bir eyleme dahi girişmeden oturduğunuz yerden tek bir dokunuşla anında ulaşabilirsiniz.

İstanbul İli Beykoz İlçesi Sağlık Kurumları

Beykoz Devlet Hastanesi
Beykoz Devlet Hastanesi

Hastanemiz 1955 yılında SSK dispanseri olarak hizmete başlamıştır. 1962 yılının Temmuz ayında 241 ru..

Özel Medistate Kavacık Hastanesi
Özel Medistate Kavacık Hastanesi

Medistate Kavacık Hastanesi, bütüncül kalite ve hizmet anlayışı ile etik ilkelerden ödün vermeden, a..

Özel Beykoz Tıp Merkezi
Özel Beykoz Tıp Merkezi

Özel Beykoz Tıp Merkezi 7/24 kesintisiz acil ve laboratuvar hizmeti vermektedir. Anlaşmalı poliklini..

Özel FSM Tıp Merkezi Kavacık
Özel FSM Tıp Merkezi Kavacık

Sağlıklı hayatlar, sağlıklı nesiler ilkesi ile 2009 yılında İstanbul Kavacık’ta hizmete başlayan Öze..

Özel North Clinics Tıp Merkezi
Özel North Clinics Tıp Merkezi

North Clinics olarak doğru tanı ve tedaviyi etik ve ekonomik koşullarda sunmayı görev sayıyoruz. Bu ..

Özel Otağtepe Tıp Merkezi
Özel Otağtepe Tıp Merkezi

Özel Otağtepe Tıp Merkezi(Kavacık- Beykoz), nitelikli ve uzman kadrolar ile etik değerlere bağlı, ha..

Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi
Beykoz Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Kurumumuz 2009 yılı Mart ayında Göztepe Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'ne bağlı Çubuklu Diş Tedavi ve P..

Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi
Özel Dialife Beykoz Diyaliz Merkezi

Beykoz Diyaliz Merkezimiz, SGK ile anlaşmalı diyaliz merkezi olup, 30 adet hemodiyaliz cihazı ile fa..